www.bezkar.sk

FB KT Apollo

HORSKÁ TURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 29.7.2019 | A.VALLO
ROHÁČE 2019

Pozývame záujemcov na tradičný turistický zájazd do Žiarskej doliny v Roháčoch. Ubytovanie v hoteli SPOJÁR /www.spojar.sk/, v termíne 12. - 15.9.2019. Cena v ktorej je zahrnuté ubytovanie a polpenzia je pre členov klubu 70.-€ a pre nečlenov 80.- €. Doprava individuálne. Prihlásiť sa môžete: p. Gregorová 0905 871 425 , p. Gábriš 0915996885.

Úhradu je potrebné zaslať na č. účtu: SK84 1100 0000 0026 6304 0096 Termín úhrady je do
25.8.2019, v poznámke je potrebné uviesť... celý článok

CYKLOTURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 27.6.2019 | Sedláček Miroslav
Cyklotúra Holíč – Hodonín .

Pozývam Vás na cyklo turistickú akciu

Dňa 8.7. 2019 t.j. pondelok stretnutie o 5:30-5:45 vlaková stanica Bratislava Hlavná stanica smer Kúty / Holíč /.

Trasa:
Vlaková stanica Bratislava Hlavná stanica – Kúty – Holíč n. Morave .
Bicyklami presun po meste Holíč n. Morave – po cestnej kumunikácii Hodonín a späť.

Popis trasy:
Stretnutie 5:30-5:45 na vlakovej stanici Bratislava Hlavná vlaková stanica, odtiaľ nám v čase... celý článok

HORSKÁ TURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 27.5.2019 | J. Michna
Zájazd do Chamonix

Informácie pre účastníkov zájazdu do Chamonix v dňoch 5. - 14. júla 2019.

Pozývam účastníkov zájazdu na spoločné stretnutie, ktoré sa uskutoční v klubovni dňa 17.
júna o 18.hod. Doporučujem účasť všetkých účastníkov, najmä záujemcov o výstup na vrchol Mont Blancu. Ubytovanie je zabezpečené v campingu les Ecureils a les Glaciers v Chamonix v chatkách. V sume 200.-€, ktorú ste uhradili, je 50.-€ záloha na ubytovanie, doplácať sa bude na mieste cca... celý článok

HORSKÁ TURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 22.6.2019 | A.VALLO
Turistická vychádzka po rozhľadniach Malých Karpát.

Pozývame priaznivcov turistických vychádzok dňa 22.6. 2019 na podujatie po trase:
Harmónia - Zámčisko - Veľká Homoľa / rozhľadňa / - Zochova chata - Kukla/rozhľadňa/ - Medvedia skala - Harmónia.

Odchod autobusom smer Zochova chata z Mlyn. Nív o 7.40 hod.

... celý článok

CYKLOTURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 12.5.2019 | sedláček Miroslav
Cyklotúra Jelka – vodný mlyn

Cyklotúra Jelka – vodný mlyn – Sládkovičovo – Ivanka pri Dunaji – Bratislava .

Pozývam Vás na cyklo turistickú akciu

Dňa 27.5. 2019 t.j. pondelok ( v prípade veľmi silného dažďa alebo nevhodných poveternostných podmienok nahradný termín 2.6. 2019 t.j. neďela ) stretnutie o 6:55 vlaková stanica Bratislava Vrakuňa smer Komárno.

Trasa:
Vlaková stanica Bratislava Vrakuňa – Lehnice – presun vlakom , výstup na vlakovej... celý článok

CYKLOTURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 20.4.2019 | Sedláček Miroslav
cyklotúra trojhran - hranica troch štátov

Pozývame Vás všetkých priaznivcov cyklistiky na cyklotúru - trojhran - hranica troch štátov neďaleko Bratislavy - Čunovo .
Stretnutie je pred klubom turistov Apollo vo Vlčom hrdle 28.4.2019 t.j. neďela o 10:00 hod.
Trasa : Klub turistov Apollo - most Prístavný - po cyklohrádzi na Petržalskej strane popod mosty Prístavný,Apollo,Starý,SNP,Lafrancóny - Wolfstahl - Kittsee - Pama - Deutsch Jahrndorf - hraničný kameň troch štátov odtiaľ cez Rajku a Čunovo po cyklochodníku späť.
Bude sa využívať prevažne cyklochodníky... celý článok

KLUBOVÝ OZNAM | 17.4.2019 | Andrej Vallo
Podporte náš klub poukázaním 2% daní

Prosíme priaznivcov Klubu turistov APOLLO aby podporili činnosť nášho klubu poukázaním 2% daní.Vaše prostriedky umožnia rozvíjať činnosť nášho Občianskeho združenia podporujúceho zdravý životný štýl.
Editovateľný formulár s vyplnenými údajmi klubu si môžete stiahnúť tu: http://www.apollo-klub.sk/Vyhlasenie-KTA.pdf
Vyplnený formulár je potrebné doručiť na Vám príslušný daňový úrad do 30.4.2019.
Ďakujeme všetkým podporovateľom. ... celý článok

HORSKÁ TURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 27.4.2019 | A.VALLO
Prvé zlanenie Traja Jazdci Malé Karpaty

Pripravujeme.
Pozývame záujemcov v sobotu 27.4.2019 na tradičné Prvé zlanenie, ktoré sa uskutoční na Troch jazdcoch v Malých Karpatoch pri Zochovej chate. Stretneme sa na parkovisku pri Zochovej chate o 9.00 hod. odkiaľ prídeme za cca 1. hod na miesto konania podujatia. ... celý článok

CYKLOTURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 24.3.2019 | Sedláček Miroslav
Odomykanie bicyklov

Pozývame Vás všetkých priaznivcov cyklistiky na odomykanie bicyklov .
Stretnutie je pred kloubom turistov Apollo vo Vlčom hrdle o 10:00 .
Trasa : Klub turistov Apollo - most Prístavný - po cyklohrádzi na Petržalskej strane popod mosty Prístavný,Apollo,Starý,SNP,Lafrancóny - Wolfstahl - Hainburg an der Donau - Bad Deutsch Alternburg - Petronell Carnurtum a ukončenie je pri bráne s čias Rímskych - Heidentor . Cesta domov po tej istej trase.
Bude sa využívať prevažne cyklochodníky.
Dĺžka celej trasy je cca... celý článok

HORSKÁ TURISTIKA - PRIPRAVUJEME | 23.3.2019 | Sedláček Miroslav
Otvorenie pešiej turistickej sezóny

Pozývame Vás na otvorenie pešej turistickej sezóny aj zároveň na vítanie jari , ktoré sa uskutoční na Košariskách medzi Stupavou a Lozornom . Stretnutie ja na autobusovej stanici Nivy o 8:15-8:20 odchod autobusom smer Borinka s odchodom 8:35.

Bližšie informácie : Lídia Gregorová tel. č. 0905 871 425 ... celý článok

Zobrazené články: 1-10 z celkom 207   Najnovšie | Predchádzajúca strana | Ďalšia strana | Najstaršie